Nabízíme

Poskytujeme nejlepší péči a vytvořili jsme prostředí, kam se Vy i Váš zvířecí kamarád bude rád vracet.

1. Prevence

Na prevenci klademe velký důraz. Nabízíme preventivní vyšetření krve na počkání, rentgenologickou diagnostiku kloubů , páteře a sonografické vyšetření srdce.
Používáme jen kvalitní antiparazitární přípravky a vysvětlíme Vám jak je správně použít. Poradíme Vám s výživou a s použitím doplňků stravy.

2. Interna, zobrazovací diagnostika a laboratoř

Nabízíme důkladnou diagnostiku ve všech oborech vnitřního lékařství. K diagnostice řady problémů používáme digitální rentgenologické pracoviště s mimořádnou kvalitou zobrazení. Provádíme sonogorafická vyšetření pomocí stacionárního ultrasonografu včetně dopplerovské echokardiografie. Nabízíme rigidní i flexibilní endoskopii. Díky širokému laboratornímu zázemí jsme schopni nabídnout vyšetření krve na počkání včetně vysoce specializovaných testů.

3. Chirurgie a ortopedie

Veškeré operační zákroky provádíme v inhalační anestezii pomocí jednoho s nejmodernějších anesteziologických přístrojů používaných ve veterinární medicíně. V kombinaci s pokročilým monitoringem během operačního zákroku nám dovoluje běžně provádět anestezii i u velmi starých či jinak rizikových pacientů.
Můžeme Vám nabídnout velmi široký záběr v chirurgii měkkých tkání a v ortopedii.

4. Hospitalizace

Hospitalizaci máme rozdělenou pro psy a kočky v oddělených místnostech s neustálým kamerovým dohledem. K dispozici máme infuzní pumpy, lineární dávkovače, novorozenecké inkubátory. Nabízíme kyslíkovou terapii.

Kde nás najdete

Veterinární klinika Benešov
Červené Vršky 2176
256 01 Benešov (vedle prodejny LIDL)

Kontakt

+420 317 700 195

+420 774 465 600

 

}

Ordinační doba

Pondělí - Pátek:  9 - 19 hod.
Sobota:  9 -13 hod.

Každý všední den od 12:00 do 15:00 probíhají operační zákroky a plánovaná vyšetření